Виставка «Осінь щедра дарами»

23 вер. 2015
До нашої школи завітала щедра осінь. Коридор прикрасили чудові композиції з квітів, овочів та природного матеріалу. Невичерпна фантазія та працьовиті руки учнів, батьків та вчителів забезпечили незабутній святковий настрій надовго.

Краса природи завжди дивує, захоплює та ще будить дивні почуття смутку, тривоги, захвату і радості одночасно. А ще щось таке, чого не можна виразити словами. Осінь! Осінь іде по землі і не знає, напевно, що вона робить з людьми, які почуття викликає у їхніх серцях...

І ось до нашої школи завітала щедра осінь. Коридор прикрасили чудові композиції із квітів, овочів, природного матеріалу. Невичерпна фантазія та працьвиті руки учнів, батьків та вчителів забезпечили незабутній святковий настрій надовго. Кожен клас брав участь у виставці "Осінь щедра дарами", який відбувся 24 вересня. Створюючи маленькі шедеври, вони проявляли свою фантазію, вміння, а головне вчилися працювати разом. Композиції всі були дуже гарними та оригінальними. Діти проявили багато фантазії та творчої майстерності.