День вчителя

2 жовт. 2015
У день осінній, коли біля порогу Задихали вже холоди, Школа святкує день педагога Свято мудрості, праці і знань. В цей день вітаємо урочисто Тих людей, що дарують всім знання! Адже УЧИТЕЛЬ - не просто професія, Це - місія, це - покликання!.

02 жовтня у школі пройшов День самоврядування, присвячений Дню вчителя. Свято розпочалося урочистою лінійкою, на якій було зачитано наказ про створення 12 класу, до якого зараховано вчителів школи.

"Нова адміністрація школи" у складі: директора Гаркуші Дениса, ЗДНВР Перфілової Софії, ЗДВР Лобас Дарини привітали вчителів-ювілярів, які пропрацювали на педагогічній ниві 5, 10, 15, 20, 35 років, вручила їм ювілейні медалі.

Випускниками школи "запропоновано учням 12 класу", урок, який відбувся в формі танцю.

Закінчився день музичним поздоровленням, яке підготували учні 11 класу на чолі з класним керівником Усатою Ольгою Анатоліївною.

У ході підготовки урочистостей активну участь взяли учні 1а, 1б, 4а, 4б,  6а, 6б, 8, 9, 10 класів та їх класні керівники: Стогній А.А., Бєлякова О.О., Крят О.В., Захарова О.А., Тройняк О.М., Реут Я.В., Большова А.А., Приходько Н.М., Шматько О.О., педагог-організатор Буйницька О.А.