Районний етап обласного Фестивалю ораторського мистецтва

8 жовт. 2015
З метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, формування громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, із нагоди Дня української писемності та мови 07 жовтня 2015 року на базі Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 проведено районний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами», в якому взяли участь 10 учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району.

Учасники фестивалю в І турі представили свої виступи із запропонованої теми. У ІІ турі автори кращих виступів склали діалоги.

За підсумками І та ІІ турів фестивалю, на підставі рішення журі визначено 4 переможців та 2 лауреатів.

Топал Юлія, учениця 11 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (учитель Шматько О.О.), посіла ІІ місце.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!