Упевнені спортивні перемоги наших каратистів

13 жовт. 2015
10 жовтня 2015 року у Харкові пройшов Чемпіонат області по карате SKIF, участь у якому взяли більше 400 юних спортсменів. Команда м.Барвінкового Ayumi у загальнокомандному заліку стала першою. Учні 6-Б класу нашої школи теж доклали до цього величезних зусиль. Лой Сергій виборов 2 місце до 38 кг , 2 місце абсолют. Рябченко Данііл- 2 місце +38 кг. Вітаємо переможців і зичимо нових спортивних злетів!

Учні 6-Б класу нашої школи теж доклали до цього величезних зусиль. Лой Сергій  виборов 2 місце до 38 кг , 2 місце абсолют. Рябченко Данііл-  2 місце +38 кг.

Вітаємо переможців і зичимо нових спортивних злетів!