Перший урок у 3-А класі.

1 вер. 2018
1 вересня у 3-А класі проведено перший урок за темою:"Добро починається з тебе".Кожен школяр згадав добрий вчинок зі свого життя і у класі зазеленіло "Дерево доброти" , адже листочок на ньому-це добрий вчинок дитини.Як сонце на небі ,у кабінеті сяяло теж сонечко , зігрііваючи дітей промінцями .

1 вересня у 3-А класі проведено перший урок за темою:"Добро починається з тебе".Кожен школяр згадав добрий вчинок зі свого життя- і у класі зазеленіло "Дерево доброти" , адже листочок на ньому-це добрий вчинок дитини.Як сонце на небі ,у кабінеті сяяло  теж сонечко , зігрііваючи дітей промінцями .Школярі до кожного промінчика додавали своє бачення "доброти",будуючи "асоціативний кущ".Кожен вийшов  з уроку , розуміючи , що доброта  не залежить від росту та віку ,;вона рятує, зігрііваєі з роками не старіє...