Знай і пам’ятай правила дорожнього руху!

10 лист. 2015
Життя у кожної людини єдине і неповторне, і тому кожен повинен його берегти. Цієї мудрої і дуже важливої науки ми вчимося постійно, щоб одержані знання стали стійкими переконаннями, нормою життя. У числі найголовніших є правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах.

Життя у кожної людини єдине і неповторне, тому кожен повинен його берегти. Цієї мудрої і дуже важливої науки ми вчимося постійно, щоб одержані знання стали стійкими переконаннями, нормою життя. У числі найголовніших є правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах.

У рамках тижня безпеки дорожнього руху відбулася загальношкільна тематична лінійка «Знай і пам’ятай правила правила дорожнього руху», яку підготували учні 6 - А класу: Губіна Вікторія, Коржилов Олексій, Реут Єлизавета, Федоренко Софія, Романов Дмитро, Підгорна Мілана, Панченко Давид, Пащенко Ірина під керівництвом класного керівника Приходько Н.М.

Діти! Не забувайте правил поведінки на вулицях рідного міста і за його межами. Тільки пильність та обережність збережуть вам життя!