Гірка пам’ять України

26 лист. 2015

Горить свіча, і випікає серце її вогонь.І серце скапує сльозами у пригорщі долонь...Нема від серця сліду — тільки світло —Яскраве й тепле, наче подих свічки...Горить свіча... а, може, то Душа?..Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами.«Гірка пам’ять України» - саме під такою назвою 26 листопада пройшла загальношкільна лінійка до 82 роковин Голодомору в Україні у Барвінківській ЗОШ №2, яку підготували учні 11 класу школи на чолі з класним керівником Усатою О. А. Наш найсвятіший обов’язок сьогодні – зберегти пам'ять про всіх, хто не дожив, не долюбив, пам'ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про них забути!