Конкурс "Строю та пісні"

6 груд. 2018
Традиційно, завершуючи місячник військово-патріотичної та спортивно-масової роботи, в школі відбувся конкурс "Строю та пісні". Цього дня до нас завітали гості – учасники АТО: Голова Барвінківської спілки учасників АТО, капітан запасу Пономаренко О. В., Пінчук Олександр, Прихода О. Л., які теплими словами привітали учнів.

Конкурс « Строю та пісні» розпочався зі святкового шикування та внесення Державного Прапора України.  Хвилиною мовчання було вшановано всіх загиблих в зоні конфлікту, в тому числі і колишнього випускника школи – Лінивенка Юрія Володимировича.

Конкурс оцінювався за такими  критеріями :

-         дії командирів роїв;

-         зовнішній вигляд ;

-         виконання девізу та пісні ;

-         стройовий вишкіл (повороти на місці та рух стройовим кроком).

Жоден учень не залишився байдужим до дійства. Як підсумок –всі загони отримали грамоти від журі.