"КРОК ДО ЗІРОК"

8 лют. 2019
На базі Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся гала-концерт районного фестивалю «Крок до зірок». Найменшими переможницями стали: учениця 1 класу Лантух Олександра та учениця 2 класу Мірошніченко Ангеліна, які подарували всім глядачам море позитиву та гарний настрій.

Гурт "Перлина" (4 клас) вразив всіх запальним танцем "Crazy Frog". Дует "Гармонія"( Мусієнко Марія, Іщенко Вікторія; Бакай Анна, Цвентух Альона) побажали всім щастя та миру на землі. Дякуємо нашим зірочкам за цікаві постановки, яскраві образи, тепло та радість подаровані усім глядачам! Кожен із учасників фестивалю зробив свій перший крок до зірок.