Виховна година: "Афганістан у кожній пам'яті живий"

14 лют. 2019
Сьогодні в нашому класі була проведена виховна година : "Афганістан у кожній памяті живий". Класний керівник Долгополова І.І. разом з працівниками районної бібліотеки Тульпою І.В. та Борщовою І.Є. розповіли дітям про Афганську війну. Звичайно, що другокласникам ще досить важко зрозуміти цей історичний факт. Та все ж за допомогою бесіди, запитань, розповіді, перегляду відеофільму, виставці книг, нам все ж вдалося донести, що кожна війна- це біль, сльози матерів....І ми всі разом, вшанували память загиблих на Афганській війні та сказали "НІ" новим війнам.

Виховна година: "Афганістан у кожній пам'яті живий".

Сьогодні в нашому класі була проведена виховна година : "Афганістан у кожній памяті живий". Класний керівник Долгополова І.І. разом з працівниками районної бібліотеки Тульпою І.В. та Борщовою І.Є. розповіли дітям про Афганську війну. Звичайно, що другокласникам ще досить важко зрозуміти цей історичний факт. Та все ж  за допомогою бесід, запитань, розповідей, перегляду відеофільму, виставці книг, нам  вдалося донести до дитячих сердець, що кожна війна- це біль,горе, сльози матерів.. Ми всі разом, вшанували память загиблих воїнів на Афганській війні та сказали "НІ" новим війнам.