Земля - наш спільний дім

22 квіт. 2019
З нагоди Міжнародного дня Матері-Землі учні 7-А класу провели загальношкільну лінійку "Земля - наш спільний дім"

Ми живемо на найдивовижнішій планеті - планеті сонячних ранків, яскравих лагідних днів і тихих зоряних ночей,

на планеті, яка дарує найщиріші почуття закоханим, вірність друзям, рідній землі. Саме про неймовірну красу нашої

Землі говорили семикласники на загальношкільній лінійці. Школярі  переглянули відеофільм про нашу чудову планету.

Учні 7-А класу, на чолі з класним  керівником Усатою О. А., закликали любити свою землю, оберігати природу, зробити

свій посильний  внесок у справу захисту навколишнього середовища.