День ЦЗ

2 трав. 2019
Тишу навчального процесу порушив несподіваний дзвінок. Щось сталося? Це пролунав навчальний попереджувальний сигнал ЦЗ ” Увага Всім!”. Учні, педагогічний колектив, працівники школи швидко та організовано провели евакуацію з приміщення, вишикувались на внутрішньому подвір'і школи. Заступник НЦЗ школи Кулик М.П. оголосив про початок Дня ЦЗ та детально пояснив, які існують надзвичайні ситуації, що треба робити під час сигналу оповіщення.

Практичні дії проводилися в наступних локаціях :
1) одягання протигазу ;
2) подолання зони хімічного ураження ;
3) дії за всполохами ядерного вибуху ;
4) одягання ЗЗК :
5) надання першої медичної допомоги при переломі ;
6) подолання зони руйнувань ;
7) надання допомоги домашнім улюбленцям.
Після закінчення Дня ЦЗ начальник ЦЗ Рудьковська Н.В. оголосила підсумки. Кращі результати показали учні 5-А ,
6-А , 8-Б ,10 класів .

Головний результат – вміння діяти в разі надзвичайних ситуацій самостійно , а при необхідносі – надати допомогу потерпілим