"Пам'ять жива вічно"

8 трав. 2019
З нагоди 74-ї річниці Перемоги на нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення в закладі освіти відбулося свято-реквієм «Пам'ять жива вічно», яке підготували учні 7-х класів разом з класними керівниками: Усатою О.А. та Щолоком В.В.

Під час проведення заходу, учні вшанували хвилиною мовчання героїв Другої світової війни, читали вірші та чутливі фронтові листи, відтворили  події того часу, щоб донести до глядачів якими важкими були часи війни. Нікого з глядачів не залишили байдужими хвилюючі танцювальні композиції, зворушливі поезії та пісні.