Свято "Прощавай, Букварику!"

15 трав. 2019
15 травня відбулося свято «Прощавай, Букварику!» для учнів перших класів.

15 травня для учнів перших класів відбулося свято «Прощавай, Букварику!». Це було надзвичайно чутливе та вразливе дійство. Маленькі мешканці нашої шкільної країни попрощалися з першою своєю книгою. Учні продемонстрували свої досягнення: вправне декламування віршів, майстерне виконання пісень та чудові акторські здібності.

Це справжнє сімейне свято - зустріч великої шкільної родини.  Багато матусь та татусів прийшли підтримати своїх дітей.  Без їх допомоги, уваги та турботи освоїти Букварик було б дуже складно. Цілий рік учні віддано вивчали всі літери української абетки, вчилися читати та розвивали свої знання, а батьки терпляче допомагали та підтримували їх. Підтримка кожної мами та татуся, ласкавий погляд та усмішка, добре слово завжди важливі для дітей.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним…