Професіографічна екскурсія

17 трав. 2019
Учні 9 класу здійснили професіографічну екскурсію до 61 Державної пожежної рятувальної частини Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області. Командир відділення 61 ДПРЧ ГУ ДСНСУ в Харківській області Колісник В.Б. провів екскурсію до чергової частини, де приймають телефонні дзвінки щодо надзвичайних ситуацій.Старшокласники розширили уявлення про роботу пожежників, ознайомилися з правилами пожежної безпеки, дізналися про способи гасіння пожеж.

Також для учнівської молоді було проведено професіографічну екскурсію до Барвінківського відділення АТ «МЕГАБАНК». Школярі ознайомились з роботою банківської установи, умовами праці в банку, графіком прийому громадян. Учасники екскурсії дізнались про професії, які потрібно мати для роботи в банківській сфері: банкіра, економіста, бухгалтера, менеджера, касира-операціоніста, спеціаліста з надання кредитів та обслуговування клієнтів, інкасатора.

Старшокласники цікавилися, яка необхідна освіта для роботи в банківській сфері, запитували про рівень заробітної плати різних спеціалістів банку, про можливість кар'єрного росту.
Учні отримали відповіді на всі запитання і відзначили, що екскурсії виявився пізнавальними та корисними, які необхідно продовжувати і надалі.