1 черв. 2019
1 червня 2019 року на території стадіону "Колос" відбулося свято дитинства! Працівники Будинку творчості дітей та юнацтва, Дитчо-юнацької спортивної школи та Дитячої музичної школи підготували цікаві майстер-класи: виготовлення ляльки-мотанки, оригамі, тату, спортивні ігри: веселі старти, футбол, бадмітнон; сучасне караоке та малювання. Всі дітлахи отримали солодкі подарунки, які підготували В.І.Ромах, голова Барвінківської районної державної адміністрації та В.С.Щолок, голова Барвінківської районної ради!