" НОВОРІЧНИЙ ВЕРНІСАЖ"

23 груд. 2015
Напередодні Новорічних свят в школі відбулася виставка новорічних композицій та ялинкових прикрас.

Кожен клас взяв активну участь. Діти створили  чимало композицій. Кожна із них вирізнялась оригінальністю, дизайном та індивідуальним підходом. При виготовленні виробів учні використовували різні матеріали: папір, стрічки, тканину, бісер, дощик та інше.

Серед експонатів учні представили стилізовані ялинки зі стрічок, серветок, новорічні іграшки із ниток, новорічні віночки та букети, композиції з бумаги та картону, фольги тощо.

Виставка пройшла надзвичайно гарно, цікаво, весело та барвисто. Дитячі «шедеври» радували око та додавали святкового настрою школярам, батькам і гостям школи. Діти показали всі свої таланти та вміння.