Новорічні свята

25 груд. 2015
24 та 25 грудня 2015 року в школі пройшли Новорічні ранки для учнів 1-11 класів.

Учнів 1-4 класів перенесла у «Новорічну казку» чарівна сніжинка. Разом з Дідом Морозом та Снігуронькою діти водили хороводи, грали в ігри, співали пісні, танцювали.

Учні 5-6 класів потрапили до казки, де разом з Новим роком, виконували завдання Старого року, брали участь у різноманітних конкурсах.

Свято для учнів 7-8 класів було проведено у формі КВК, де свої вміння представили команди: «Сніговик» 8 класу, «Конфеті» 7-а класу, «Подаруночки» 7-б класу. Команди показали свою кмітливість, винахідливість, згуртованість, артистичність, вміння співати, танцювати. Вболівальники гучними оплесками підтримували свої улюблені команди.

Разом з учнями 9-11 класів здійснили подорож по новорічній планеті. В «Тридев’ятому царстві» побували з учнями 9 класу. Учні 10 класу запросили в Грецію, на гору Олімп, де разом з богами зустрічали Новий рік. А учні 11 класу завітали в гості до Діда Мороза та Снігуроньки. Свято закінчилось новорічним флешмобом.