Година спілкування "Твоє здоров'я в твоїх руках!"

14 січ. 2016
Найціннішим скарбом для людини є здоров’я. За гроші можна купити ліжко - але не сон, їжу – але не апетит, ліки – але не здоров’я. Тож бережіть здоров’я!

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. Тому 14 січня в 2 – Б класі був проведений позакласний захід оздоровчого спрямування «Твоє здоров’я в твоїх руках!». Мета заходу полягала в поглибленні знань учнів про здоров’я; показати, що здоров’я кожної людини залежить від неї самої; виховувати бажання зберігати своє здоров’я, адже, від нього залежить гарний та веселий настрій учнів. По закінченню години спілкування кожна дитина отримала пам’ятку «Бережи своє здоров'я!»

Пам'ятайте, що здоровому завжди здорово! І робіть усе для того, щоб зростати і йти у світ здоровими, життєрадісними, світлими, сильними та добрими. Здоров'я — джерело щастя, радості й повноцінного життя.

Запам 'ятайте, любі діти, милі,

Як буде на душі, так буде і на тілі.

Тому з хорошими словами подружіть,

Веселими та добрими живіть.