Участь у II Всеукраїнському екологічному форумі для школярів

15 бер. 2018
15 березня 2018 року у Харкові відбувся II Всеукраїнський екологічний форум для школярів, в якому взяли участь учениця 11 класу нашої школи Магда Марія та вчитель біології Усата Ольга Анатоліївна

З метою поліпшення екологічної ситуації в Харківській області, створення сприятливих умов для волонтерства, самореалізації школярів, формування в них високої екологічної свідомості та культури, на базі Національного технічного університету "ХПІ" 15 березня 2018 року відбувся  II Всеукраїнський екологічний форум для школярів. Захід проведено за підтримки Міжнародного екологічного руху "Let,s do it, Ukraine!", громадської організації "Всеукраїнська екологічна ліга", ради молодих учених Харківської обласної державної адміністрації та ради молодих учених Національного технічного університету "ХПІ".

На форум були запрошені школярі, які успішно пройшли перший (заочний) етап, а саме - конкурс есе на екологічну тематику, екологічних проектів "Проект, який зробить довкілля чистішим", екологічних коміксів.

Екологічний проект учениці 11 класу нашої школи Магди Марії на тему "Сухий Торець. Оцінка загального екологічного стану та заходи щодо його покращення" успішно пройшов конкурсний відбір ( всього до оргкомітету було надано більше 300 робіт на екологічну тематику). Разом з іншими учасниками форуму Марія представила його у форматі Meet Up презентації.

За підсумками форуму Марія посіла почесне III місце. То  ж вітаємо нашу випускницю та керівника проекту, вчителя біології Усату Ольгу Анатоліївну з перемогою і бажаємо подальших успіхів у добрих справах на захист довкілля!