Засідання методичного об’єднання класних керівників

21 вер. 2018
21 вересня відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників «Пріоритетні завдання основної та старшої школи в контексті Нової української школи. Організація виховної роботи класного керівника у 2018/2019 навчальному році».

В ході засідання було обговорено практичні кроки реалізації Концепції Нової української школи у виховному процесі. Проаналізовано стан виховної роботи за минулий навчальний рік та визначено пріоритетні напрямки виховної роботи у 2018/2019 навчальному році.

Класні керівники отримали методичні рекомендації щодо організації виховного процесу у 2018/2019 навчальному році відповідно до завдань Концепції Нової української школи.