На екскурсії у Барвінківському краєзнавчому музеї

16 лист. 2018
Учні 11 класу відвідали Барвінківський краєзнавчий музей.

Учні 11 класу відвідали Барвінківський краєзнавчий музей. Під час екскурсій науковий співробітник Магда О.М. детально розказав про ужиткові ремесла, які розвивалися на Барвінківщині, народні традиції нашого краю, відомих майстрів. Старшокласники ознайомилися з тематичними експозиціями, приуроченими до вшанування жертв голодомору, визволення України від німецько-фашистських загарбників. Одинадцятикласників вразила персональна виставка робіт Гацуцової Вікторії - випускниці нашої школи, діти надихнулися на власну творчість.