Виховна година: "Пам'ятаємо....1932-1933.."

22 лист. 2018
22 листопада в учнів 2-А класу пройшла виховна година присв'ячена страшним подіям минулих років- голодоморам...В коректній формі, вчитель розповіла дітям про те, що це таке. Але навіть невеликі факти вразили душі та серця дітей. Разом з класним керівником Долгополовою І.І.діти запалили" Свічку пам'яті".

Виховна година: "Пам'ятаємо....1932-1933..

"22 листопада в учнів 2-А класу пройшла виховна година присв'ячена страшним подіям минулих років- голодоморам...В коректній формі, вчитель розповіла дітям про те, що це таке. Але навіть невеликі факти вразили душі та серця дітей. Разом з класним керівником Долгополовою І.І. діти запалили" Свічку пам'яті".