Будемо толерантними!

2 вер. 2019
Перший урок у восьмих класах був присвячений темі толерантності

Чи завжди ми поважаємо думки, погляди інших? Чи треба прагнути, щоб інша людина сприйняла твої погляди?

Проявляти нетерпимість чи бути толерантним? Саме на ці питання намагалися дати відповіді восьмикласники на

першому уроці, що був присвячений  такій ціннісній якості людини як толерантність. Учні вправно справлялися із

сюжетно-рольовими завданнями, аналізували життєві ситуації, ознайомилися із правилами толерантного спілкування.

А наприкінці уроку висловили свої бачення того, що треба зробити, щоб наша школа стала простором толерантності.