12 лист. 2021

Усе починається з добра!

12 листопада у 7-А класі відбулася година спілкування "Усе починається з добра!"
12 лист. 2021

Квест-гра "Країна, в якій живе добро"

Добро вважають найціннішим скарбом. Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми.
11 лист. 2021

Презентація в музеї історії навчального закладу збірки журналіста Мандрики В.І. «Барвінковим повінчані серця»,

До збірки ввійшли художні й публіцистичні твори Андрія та Дмитра Калашників, замальовки і спогади про них та про батька від барвінківчан, світлини із сімейного архіву Калашників.
9 лист. 2021

День української писемності і мови.

9 лист. 2021

Пізнаймо в серці рідне слово

9 листопада - День української писемності та мови
25 жовт. 2021

Осінні канікули.

Нам сумувати ніколи , бо тривають осінні канікули!
15 жовт. 2021

Всеукраїнський конкурс "Мир - мова щастя"

Учні 3-Б класу стали активними учасниками Всеукраїнського конкурсу "Мир - мова щастя".
14 жовт. 2021

Гра-квест "Козацькі забави".

Учні відвідували станції, виконували різні завдання та отримали призи та позитивні емоції!!!
13 жовт. 2021

День Захисника України

Напередодні свята Дня захисника України , українського козацтва та свята Пресвятої Богородиці проведено інтелектуаально - спортивну гру : "Козацькому роду-нема переводу"
13 жовт. 2021

Свято:" Де козак, там і слава ".

Цікаво, захоплююче, весело пройшло свято присвячене Дню захисника України , Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці в 1-Акласі. Спочатку змістовна розповідь вчителя Долгополової І. І. та асистента вчителя Цвентух Ю.В. про походження свята, потім перегляд відеофільму, веселі козацькі забави та конкурси підняли бойовий дух наших козаків. Неймовірно щире привітання дівчаток, викликало шквал аплодисментів. І звичайно подарунок та привітання від батьків-солодкий стіл.