14 трав. 2021

Година спілкування «Союз європейських держав»

У 6-А класі відбулася година спілкування «Союз європейських держав».
14 трав. 2021

Година спілкування «Союз європейських держав»

У 6-А класі відбулася година спілкування «Союз європейських держав».
10 трав. 2021

Учні 6-Б приєднуються до обласної флешмоб-акції #МОЯ_СІМ_Я_МОЯ_ОПОРА, #мійродовід

Якщо взяти Любов і Вірність, До них додати почуття Ніжність, Все помножити на роки, То вийде — СІМ’Я!
22 квіт. 2021

Фотоколажі до Міжнародного дня Землі від учнів 6- Б класу.

Земля- наш спільний дім. Давайте ж створювати красу і милуватись нею!
22 квіт. 2021

Виховна година до Міжнародного дня Землі у 6-Б класі та участь у Всеукраїнському конкурсі Година землі

Давай будемо природу берегти! Я метелика не скривджу, хай летить. І ялинку не зрубаю, хай стоїть. Не затопчу мурашинку, хай повзе. Не зламаю з дуба гілку, хай росте. Не впущу сміття у річку, хай бурлить. Із гнізда яйце не скину, хай лежить. В джерело не пущу камінь я, хай б’є. В полі жито не столочу – це святе. Посаджу в долині верби, хай шумлять. Зерен птахам кину взимку, хай їдять. Покормлю приблуду-кішку. А як ти? Давай будемо природу берегти!
22 квіт. 2021

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Година Землі».

22 квітня учні 6-А класу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Година Землі».
22 квіт. 2021

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Година Землі».

21 квіт. 2021

22 квітня – День Землі.

Учні 5-б класу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Година Землі».
21 квіт. 2021

22 квітня - День Землі

22 квітня – День Землі. Учні 5-б класу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Година Землі».
7 квіт. 2021

Участь учнів 6-Б класу у челенджі "Я обираю здоровий спосіб життя, а ти?"

Челендж присвячений Всесвітньому дню здоров'я.