День здоров'я

14 вересня відбувся "День Здоров'я"

День здоров'я

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати.

День здоров' я

14 вересня у нашій школі був проведений День здоров’я . Мета дня - привернути увагу дітей до питань охорони здоров'я, залучити підростаюче покоління до здорового способу життя.

День здоров'я

Відзнаку у номінації "Найвитриваліші" та ІІ місце у конкурсі "Найсмачніша каша" отримали учні 8-Б класу.

День здоров'я

Щорічно на початку осені, поки стоять теплі дні, в нашій школі проходить "День здоров'я" - день, вільний від навчання, присвячений активному та здоровому способу життя.

День здоров'я

Здоров`я ніхто не дарує, Не можна здоров`я купити. Здоров`я нам доля дарує, З ним легко і радісно жити.

Ми готові до змагань

День здоровя

14 вересня учні 3-А класу стали активними учасниками спортивних та розважальних заходів з нагоди Дня здоров"я.Конкурси ,спортивні естафети ,веселі пісні-все запам"ятали діти ,а ще... смачна каша ,турботливо зварена батьками учнів 3-А та 3-Б класів. В номінації "Найсмачніша каша " почесне І місце було присвоєно саме каші учнів 3-х класів.Велика подяка усім батькам за співпрацю !!!

День здоров'я

«Гарний настрій — запорука здоров’я!» Саме під таким гаслом пройшов День здоров'я в школі, який відбувся у формі спортивного квесту.

День здоров’я.

14 вересня у нашій школі відбувся День здоров’я. Конкурси знавців природи та лікарських рослин, спортивні змагання, квест-випробування і, звичайно, смачна, запашна польова каша створили атмосферу свята та подарували чудовий настрій учасникам цього дійства на весь день.