8 черв. 2018

День подорожі

Подивитися новий мультфільм сьогодні не проблема. Наявність персонального гаджета у дитини і вільний доступ до інтернету дозволяє лгко вибрати відео. Але, перегляд мультфільму у кінотеатрі зі своїми друзями викликає зовсім інші враження. Тому вихованці нашого табору залюбки відвідали кінотеатр «Сапфір» у місті Слов’янськ. Після перегляду мультфільму «Зачарований Принц» діти ще довго ділилися враженнями, що сподобалося, що здивувало.
7 черв. 2018

День творчості та розваг

7 червня відбулася конкурсно-розважальна програма «По морях, по хвилях», яку підготувала та провела Реут Я.В. Свято було надзвичайно яскравим, енергійним та веселим. До дітей завітали казкові герої зі своїми завданнями. Діти залюбки брали участь в усіх іграх. Навіть порибалити довелося, аби дістатися володінь Нептуна. А на завершення всі присутні разом з героями затанцювали веселий водяний танок.
7 черв. 2018

Екскурсія на залізницю

Кожного дня учні 1-А класу відкривають для себе щось нове перебуваючи у пришкільному таборі "Сонечко". Цікаві екскурсії, різноманітні конкурси та веселі ігри. Ось і сьогоднішній день не став вийнятком. Наш дружній клас відвідав залізницю,де познайомився з черговим по станції, роботою вокзалу,диспетчерів і т.д.
6 черв. 2018

Зустріч з лікарем "Айболитом"

З дитинства ми знаємо чудову казку про лікаря, який лікує тварин. А сьогодні діти 1-А класу побачили його на власні очі. Він дійсно незвичайний та казковий. Своєю розповіддю він просто зачарував малюків, показав як слухає сердце кішечки чи собачки, як проводить операції та зупиняє кров.

День бантика

Проведення тематичного дня створило атмосферу творчості, грайливості, гарного настрою, який підготувала і провела Міненко І.М. Дітям було цікаво дізнатися історію виникнення бантика, як атрибута одягу, зачіски та гардеробу. Вихованці табору сумлінно готувалися до заходу, брали активну участь у різноманітних конкурсах.
6 черв. 2018

Екскурсія до краєзнавчого музею.

Учні 1-А класу відвідали Барвінківський краєзнавчий музей. Екскурсовод провела цікаву та змістовну екскурсію. Діти з захопленням слухали цікаві факти з історії нашого краю та уважно розглядали експонати музею.
5 черв. 2018

Екскурсія до краєзнавчого музею

Вихованці закладу відщпочинку "Сонечко" відвідали Барвінківський краєзнавчий музей. Екскурсовод провела цікаву та змістовну екскурсію. Діти з захопленням слухали цікаві факти з історії нашого краю та уважно розглядали експонати музею.
4 черв. 2018

День казки

Сьогодні діти мали можливість мандрувати лабіринтами, взявши участь у квест-грі «Казкова плутанина» за мотивами народних та авторських казок, яку підготувала та провела Онуфрієнко О.Г.
1 черв. 2018

"Сузір'я талантів"

1 червня- Міжнародний день захисту дітей. Цього дня в таборі відбулося свято «Сузір’я талантів», яке підготувала та провела Гаркуша Ю.А. До свята були залучені всі загони табору. Діти проявили свої вміння та здібності в співах, танцях, акробатичних вправах, грі на музичних інструментах.
31 трав. 2018

"Захоплююча екскурсія"

Діти пришкільного табору «Сонечко» відвідали «Барвінкове Агро». Це підприємство знаходиться в центрі нашого міста і має важливе значення.