10 жовт. 2018

Конкурс малюнків до Дня Захисника України та Дня українського козацтва

Напередодні Дня Захисника України та Дня українського козацтва в школі було проведено конкурс малюнків "Захисники України".
10 жовт. 2018

Флешмоб "Читаємо В.О. Сухомлинського"

10 жовтня у школі проведено флешмоб «Читаємо В.О. Сухомлинського»
9 жовт. 2018

Інклюзивне навчання. Новини

04.10.2018р. в РБК була проведена виставка творчих робіт дітей з особливими освітніми потребами « Повір у себе ».
8 жовт. 2018

"Птах року - 2018"

Учні закладу взяли активну участь у районному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції "Птах року - 2018". Птахом - символом цього року в Україні став припутень (Columba palumbus).Перемогу у шкільному конкурсі малюнків вибороли учні: Іванов М (3-б), Зарєчний М.( 1-б), Молокаєва В. (4-а), Бобух В. (3-а), Щелканова Е. (3-а), Бєлік О. (2-б), Сухар Д. (2-а), Цвентух А.(8-б), Мусієнко Д. (1-а), Гражданов М (2-б), Болтнєв Д. (3-б). Їхні роботи було направлено до КЗ "Харківськиий обласний Палац дитячої та юнацької творчості" для участі в обласному етапі конкурсу.

Родинна виставка-вернісаж

В ході Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек проведено родинну виставку-вернісаж «Райдуга над садом висне, будить в серці гарне і корисне».

День учителя

Щорічно в першу суботу жовтня в більш ніж 100 країнах світу відмічається одне з найпотрібніших свят – день вчителя. Це свято для всіх вчителів та працівників сфери освіти – день, в який проголошуються роль та заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок в розвиток суспільства

День самоврядування в школі

Щорічно в першу неділю жовтня відзначається День працівника освіти. День вчителя… Хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають і вчителі, і учні – день учнівського самоврядування.

День працівників освіти

Учителю! Пораднику і друже! Ви вибрали дорогу непросту. Ми Вам сьогодні дякуємо дуже За Вашу працю вчительську святу!
4 жовт. 2018

День працівників освіти

Щорічно, в першу неділю осіннього місяця жовтня, ми маємо гарну можливість привітати в професійним святом усіх працівників освіти.
1 жовт. 2018

Місячник шкільних бібліотек