8 трав. 2018

Вклоняємось величним тим рокам.

Святковий концерт, присвячений Дню Перемоги, відбувся у нашій школі 8 травня.
7 трав. 2018

"Ніхто не забутий, ніщо не забуте..."

На годині мужності , приуроченій до свята Перемоги над нацизмом у другій Світовій війні та Дня памяті та примирення, діти 2-А класу вшанували усіх загиблих хвилиною мовчання.Учні розповіли історію своєї родини ,згадали рідних , що віддали своє життя ,захищаючи рідну землю.На жаль , поруч з нами вже все менше і менше ветеранів війни ,адже час безжалісний і він не стоїть на місці.Але поки ми памятаємо про подвиг українців у ІІ Світовій війні та вагомий внесок у наближення Перемоги -герої живуть у наших серцях!
7 трав. 2018

Свято: "Тих днів не змеркне слава!......."

9 Травня-свято, про яке знає кожна людина на землі. А сьогодні воно завітало до учнів 1-А класу. Вірші, пісні воєнних років, розповіді, цікава презентація-все це ,захопило дітей своєю відвертістю,щирістю. Класний керівник Долгополова І.І. не лише розповідала про сивочолих ветеранів, але й згадала свого дідуся Акименко А.П.,який теж захищав нашу рідну землю від фашистської навали. Хвилиною мовчання вшанували пам ,ять всіх загиблих

День ЦО в Барвінківській ЗОШ №2

Для учнів 1-А класу,день цивільної оборони в школі, був вперше в житті. Діти з величезною увагою дивилися на все ,що відбувалося, з цікавістю слухали кожне слово рятівників зі служби МЧС. Ще довго діти обговорювали,як пожежники загасили штучну пожежу.

Свято : "Прощавай,Букварику!"

Веселою піснею, цікавими віршами учні 1-А класу провели свою першу книгу -Буквар. Словами подяки, зверталися діти до книги,яка дала їм багато знань, а головне навчила читати. На святі були присутні не лише діти,а всі батьки класу, які привітали своїх дітей та подякували вчителю Долгополовій І.І. за чудове свято.

Свято : "Прощавай,букварику!".

Чудовим весняним днем, в нашій школ, пройшло незабутнє свято прощання з букварем. Учні 1-А та 1-Б класів весело попрощалися з першою книгою, яка навчила їх вмінню читати та писати правильно. На святі панувала доброзичлива, радісна, гармонійна атмосфера. Хочеться подякувати дітям, вчителям, а особливо бібліотекарю Большовій Н.О.,яка підготувала це свято.
3 трав. 2018

Профорієнтаційна зустріч

3 травня 2018 року відбулася профорієнтаційна зустріч учнів 9 та 11 класів із викладачами "Краматорського центру професійно-технічної освіти", які розповіли учням про правила вступної кампанії, про спеціальності на базі 9 та 11 класів, про подальше працевлаштування на ПрАТ НКМЗ.
27 квіт. 2018

Гра "Сокіл" ("Джура")

27 квітня 2018 року відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). Команда нашого закладу посіла почесне ІІ місце.
26 квіт. 2018

«Пам’ятні дзвони Чорнобиля»

26 квітня у стінах нашої школи відбувся вечір-реквієм «Пам’ятні дзвони Чорнобиля»
24 квіт. 2018

Профорієнтаційна зустріч

24 квітня 2018 року відбулася профорієнтаційна зустріч учнів 11 класу із викладачами Харківської державної зооветеринарної академії, які розповіли учням про правила вступної кампанії, про факультети та спеціальності, про можливості працевлаштування після закінчення навчання та про насичене та цікаве студентське життя.