30 трав. 2018

"Караоке в таборі"

Караоке – один з найулюбленіших музичних конкурсів у нашому таборі. Майже всі діти взяли участь у I турі конкурсу «Співають всі». У фінал вийшли: Шутар Поліна, Осьмуха Анна, Бобух Владислава та Петрухненко Віра. Переможницею стала Шутар Поліна, яка зачарувала усіх виконавши пісню «Мамина улыбка».
30 трав. 2018

Чудовий день у таборі "Сонечко".

Учні 1-А класу вперше відвідують пришкільний табір "Сонечко". Діти з великим задоволенням та натхненням ходять до табору. Лише два дні, як він працює, а скільки вражень.Це і святкове відкриття табору,і чудова єкскурсія до музичної школи,і незабутній та веселий конкурс "Караоке на майдані". А смачні обіди більш за все подобаються дітлахам.Тож нехай час в нашому таборі пролетить швидко та весело.
29 трав. 2018

Відкриття табору "Сонечко"

29 травня 2018 року урочистою лінійкою розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий заклад відпочинку з денним перебуванням «Сонечко». До дітей завітали казкові герої та друзі з мовного табору, які привітали всіх з початком літніх канікул. Усі разом співали, танцювали, розважались.
25 трав. 2018

Свято Останнього дзвоника

Ось і завершився навчальний рік! Із квітами та усмішками на обличчях у передчутті канікул на свято Останнього дзвоника зібралася вся шкільна родина. Цей день назавжди запам’ятається найстаршим учням школи - випускникам, які прийшли на свою останню шкільну лінійку.
17 трав. 2018

Подвійний успіх!

17 травня 2018 року в приміщенні комунального закладу «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» відбувся фінал ІІ (регіонального) етапу ХІ фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
17 трав. 2018

"День вишиванки "

Одягнімо вишиванки, друже, Хай побачить українців світ — Молодих, відважних, дужих, У єднанні на сто тисяч літ! Не перший рік у нашій школі, як і по всій Україні, відзначається міжнародне свято – Всесвітній день вишиванки. І цього року учні школи долучилися до акції "Одягни вишиванку". Вишиванка є споконвічним символом українського народу, це – національна святиня, що несе в собі духовне багатство, мудрість і зв’язок багатьох поколінь, який не переривається віками. На завершення свята всі учні з величезним бажанням виконали флешмоб «Україна вишивана».
16 трав. 2018

"Фестиваль ДЮП 2018"

16 квітня 2018 року команда ДЮП, переможець зональних змагань, представляла наш регіон на XXІV фестивалі дружин юних пожежних в м. Харків. До складу команди ввійшли учні 8-11 класів: Медянський Олег, Долгополов Єгор, Мусієнко Марія, Іщенко Вікторія, Ковригіна Наталія, Молчанова Олександра. Вітаємо команду «МНС» -лауреата фестивалю, яка була нагороджена грамотою та цінним подарунком.
15 трав. 2018

Вітаємо з перемогою в конкурсі «Майбутнє моєї громади».

У Барвінківській районній раді відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу творів на тему «Майбутнє моєї громади». Учасників заходу – конкурсантів та їх наставників щиро вітали голова районної ради Щолок В.С., голова Барвінківської райдержадміністрації Ромах В.І., начальник відділу освіти Барвінківської райдержадміністрації Коптєва Н.О. та голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Дема В.І. разом із координатором Фонду регіонального відділення в Барвінківському районі Макаревичем І.М.
9 трав. 2018

"Ніхто не забутий, ніщо не забуто..."

Минають роки, відлітають у вічність. Сьогодні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.Низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. З квітами, кульками, державними прапорами учні та вчителі пройшли вулицями рідного міста, поклали квіти до монументів: " Загиблим воїнам- барвінківчанам" та «Скорботна Мати».
8 трав. 2018

Конкурс малюнків "Я маю право"

Учні навчального закладу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків "Я маю право" з нагоди Дня захисту дітей, який організовано Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України.