10 груд. 2018

"Знай права - виконуй обов'язки"

"Знай права - виконуй обов'язки", під такою назвою пройшла виховна година у 3-Б класі у тиждень правових знань. Діти ознайомилися з основними положеннями Конвенції про права дитини, поглибили знання про права та обов'язки дітей та створили колаж про свої права.
10 груд. 2018

"Наші права - щасливе дитинство"

Наші права - щасливе дитинство

"Наші права - щасливе дитинство" - під такою назвою у тиждень правових знань пройшла тематична лінійка яку підготували учні 10 класу.
7 груд. 2018

"Козацькі забави"

Традиційно, завершуючи місячник військово-патріотичної та спортивно-масової роботи , в школі відбулися змагання «Козацькі забави» серед юнаків 9-11 класів.
6 груд. 2018

Конкурс "Строю та пісні"

Традиційно, завершуючи місячник військово-патріотичної та спортивно-масової роботи, в школі відбувся конкурс "Строю та пісні". Цього дня до нас завітали гості – учасники АТО: Голова Барвінківської спілки учасників АТО, капітан запасу Пономаренко О. В., Пінчук Олександр, Прихода О. Л., які теплими словами привітали учнів.
6 груд. 2018

День Збройних Сил України

З нагоди Дня Збройних Сил України у 3-А класі проведено годину спілкування , присвячену захисникам рідної землі усіх часів : від княжої доби до сучасності. Вітальні слова звучали для тих, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України. Діти також приготували малюнки для тематичної виставки "Наші захисники". За кращі роботи Поволоцька Анастасія , Оніпченко Максим та Кіян Анна отримали подяки.
30 лист. 2018

Участь у III Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower- 2018».

30 листопада 62 учні 1-11 класів взяли участь у III Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower- 2018».
29 лист. 2018

Ось таке воно різнокольорове - наше дитяче щастя...

"Сім кольорів щастя"- таку назву мала година спілкування у 5-А класі.
29 лист. 2018

Контрольне тестування з української мови та літератури

29 листопада проведено контрольне тестування з української мови та літератури для учнів 11 класу
25 лист. 2018

Хвилююче побачення зі школою

На хвилююче побачення з минулим екскурсоводи музею «Берег дитинства», учні 9 класу, разом із директором школи Рудьковською Н.В. та керівником музею Шматько О.О. запросили шанованих гостей.