26 квіт. 2016

Біль Чорнобиля з роками не зникає

Таку назву мала година пам’яті, що відбулася 26 квітня у 6-Б класі.
26 квіт. 2016

30-й річниці з дня трагедії на Чорнобильській АЕС

З метою виховання почуття співпереживання, критичного ставлення до історичних подій, виховання любові до рідного краю у школі пройшов захід, присвячений 30-й річниці з дня трагедії на Чорнобильській АЕС.
25 квіт. 2016

Позакласний захід: " Чорнобиль... Трагедія...Пам'ять..."

Учні 3-А класу відвідали позакласний захід присв'ячений трагічним подіям на Чорнобильській атомній станції. Старшокласники підготували дуже емоційний та проникливий виступ. Особливу бурю емоцій,навіть сліз викликав кінофільм про ті жахливі події,а також виступ очевидця,ліквідатора тієї страшної аваріі Кучерявого В.Г. Хочеться висловити слова подяки нашому бібліотекарю Большовій Н. О., яка підготувала разом з дітьми цей захід.
22 квіт. 2016

Конкурс "Мелом на доске"

Учні 4-А класу, взяли участь у творчому конкурсі від компанії ТСО "Мелом на доске".
17 квіт. 2016

Тиждень біології та географії у школі

З 11 по 15 квітня у школі проведено тиждень біології та географії
16 квіт. 2016

Спортивні змагання

Квітень місяць насичений спортивними змаганнями: спортивне свято з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, змагання з легкоатлетичного чотириборства серед учнів загальноосвітніх шкіл нашого району 2001-2003 р.н., «Спорт протягом життя» - « Старти надій»
13 квіт. 2016

конкурс малюнків "Мирне небо над головою"

Нам потрібне мирне небо, Синє-синє, світле-світле, Миру нам сьогодні треба! У наш складний час, коли слово «мир» ми вживаємо так рідко, а слово «війна» - майже щогодини, конкурс малюнків «Мирне небо над головою» став приводом замислитися – яким би ми хотіли бачити своє життя. Кращі роботи були направлені на обласний конкурс. Із 54 робіт - 12 роботи нашого класу.
11 квіт. 2016

Тиждень російської мови та зарубіжної літератури у школі

З 04 по 08 квітня у школі проходив тиждень російської мови та зарубіжної літератури.
21 бер. 2016

Щиро вітаємо!

Вітаємо Магду Дарину, ученицю 9 класу, яку нагороджено Дипломом за участь у регіональному етапі 45-го Молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру «Напиши листа собі 45-річному», виявлені в роботі оригінальність теми, глибину та щирість висловлених почуттів.
18 бер. 2016

Вітаємо команду "МНС"!!!

18 березня в Барвінківському Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся районний Фестиваль дружин юних пожежних-рятівників "ДЮП -2016".