4 бер. 2016

Хто зверху

Саме під такою назвою відбувся веселий розважальний конкурс між дівчатками та хлопчиками 5-А класу.
4 бер. 2016

Хто зверху

26 лют. 2016

Районний фестиваль "Танцювальна Феєрія"

26.02.2016 року відбувся щорічний районний фестиваль "Танцювальна Феєрія". 3-й рік поспіль шкільний колектив "Перлина" та 2-й рік Олександра Возміщева беруть активу участь у фестивалі.
23 лют. 2016

Свято рідної мови

«Мова барвиста, мова багата, рідна і тепла, як батьківська хата»» - під таким гаслом пройшло свято рідної мови у школі.
23 лют. 2016

Тиждень рідної мови в нашій школі

І знову цікаві події в нашій школі-тиждень української мови.Бібліотекар нашої школи Большова Н,О. запросила учнів початкових класів на свято ріної мови. Незвичайні вірші,цікаві сценки,конкурс загадок,солодкі призи,дружні оплески-все це супроводжувало феєричне свято
22 лют. 2016

22 лютого відбулася лінійка-реквієм «Герої не вмирають».

Дякуємо Ворону Дмитру, Корзюк Олені, Мусієнко Марії, Приходько Софії, Романенку Антону, Усачовій Єлизаветі, Богуненко Ангеліні за підготовку й активну участь у загальношкільному заході.

День рідної мови

"Плекатимеш мову - цвістимуть слова" так називалася виставка літератури, присвячена Дню української мови.

Пам’яті Небесної Сотні присвячується

22 лютого відбулася шкільна лінійка-реквієм «Герої не вмирають», яку провели учні 8 класу на чолі з класним керівником Крят О.В.
19 лют. 2016

Пам'яті Небесної Сотні присвячується

19 лютого учні 3-Б класу прийняли участь у проведенні уроку пам'яті "Герої не вмирають", присвяченому Героям Небесної Сотні,які ціною власного життя боронили незалежність нашої держави.
19 лют. 2016

Пам'яті Героїв Небесної Сотні

19 лютого учні 4-б класу відвідали урок-реквієм :"Герої не вмирають!". Хвилиною мовчання вшанували подвиг учасників Революції Гідності 2014 року.