18 бер. 2016

Районне методичне об’єднання вчителів, які викладають предмети художньо-естетичного циклу, за темою «Методика вивчення складних тем як запорука ефективності уроку образотворчого мистецтва»
12 бер. 2016

Масляну гуляли, весну зустрічали.

Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масляною. Масляна, Масляна... Ситне, багате, колоритне, веселе свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. Цього року масляний тиждень розпочався 7 березня. На центральній площі міста 12 березня свято Масляної зібрало жителів міста та району. Учні та вчителі школи взяли активну участь у проведенні цього свята.
9 бер. 2016

Шляхами Шевченкової долі

"Березень... Це чудова весняна пора, якій радіють і природа, і люди. Саме в такий час послав Всевишній нашому народові Генія і національного Пророка Тараса Шевченка. Це його величають Велетнем Духа, українським Мойсеєм, Батьком, Кобзарем..." - такими словами розпочала загальношкільну лінійку вчитель української мови та літератури Шматько О.О.
9 бер. 2016

Шляхами Шевченкової долі

7 бер. 2016

Захід до 8 Березня "Найріднішим у світі"

Напередодні Міжнародного жіночого Дня 8 Березня у 11 класі відбувся захід "Найріднішим у світі"
4 бер. 2016

Конкурсно-розважальна програма до свята 8 Березня «Як Івани-царевиці Василин шукали».

4 березня у 8 класі відбулася конкурсно-розважальна програма до свята 8 Березня «Як Івани-царевиці Василин шукали».

4 бер. 2016

Конкурсно-розважальна програма до свята 8 березня "Ну-мо, дівчата"

; березня у З-Б класі було проведено конкурсно-розважальну програму " Ну-мо, дівчата".
4 бер. 2016

Конкурсно-розважальна програма- "Господарочка" до свята 8- Березня.

У 4-б класі проведено конкурсно-розважальну гру "Господарочка". Переможницею стала конкурсантка Понімаш Анастасія.
4 бер. 2016

Конкурсно-розважальна програма- "Господарочка" до свята 8- Березня.