"Свіча пам'яті"

19 лютого у 6-Б класі пройшов урок-реквієм "Свіча памяті", який підготували й провели разом з учнями класний керівник Шматько О.О. та вчитель історії Зекун І.В.
19 лют. 2016

Урок-реквієм:" Пам'яті Небесної сотні"

Учні 3-А класу відвідали захід присв'ячений пам'яті Небесної сотні.Діти зі сльозами на очах дивилися фільм про події,які відбувалися на майдані. Хвилиною мовчання згадали загиблих патріотів.

Пам'яті небесної сотні

Боротьба не за щастя Вже навіть іде – за життя! Бо його забирають. Нас Надія веде, нас ідея веде За свободу для рідного краю.
16 лют. 2016

"Афганістан-мій біль, моя пекуча пам'ять"

Учні 9 класу відвідали захід в міській бібліотеці присвячений вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.
15 лют. 2016

Ціна чужої війни

15 лютого відзначають скорботний День пам’яті воїнів-афганців. Година спілкування «Ціна чужої війни», яку підготували і провели для учнів 6-Б класу класний керівник Шматько О.О разом із учителем історії Зекун І.В., – данина пам'яті всім, хто причетний до героїчної й трагічної афганської війни.
12 лют. 2016

Конкурс валентинок « На крилах кохання»

Щорічно в День Святого Валентина в школі проходять цікаві заходи. Цього року було оголошено конкурс на кращу валентинку до Дня закоханих. Головною умовою участі в конкурсі було виготовлення валентинок власними руками.
9 лют. 2016

Вітаємо переможців!

9 лют. 2016

Йде реєстрація на ЗНО-2016

6 лют. 2016

Відбулася зустріч з випускниками школи

Одне з найулюбленіших свят усіх випускників-Вечір зустрічі- відбулося в першу суботу лютого. Воно пройшло в атмосфері любові, душевного тепла та теплих спогадів про школу та вчителів, цьогорічних ювілярів: випускників 1991, 1996, 2001, 2006 та 2011 років.
5 лют. 2016

У рамках місячника родинного виховання "Ціннісне ставлення до сім'ї, родини та людей", у школі пройшов конкурс родовідних дерев: «Мій рід – моя історія».

З давніх-давен існує добра традиція зберігати і передавати із покоління в покоління імена своїх предків.