7 черв. 2016

Щиро вітаємо!

6 червня 2016 року у Харкові відбувся ХVІІ обласний фестиваль-конкурс дитячої і юнацької літературної та художньої творчості «Мій Пушкін», приурочений дню народження Олександра Сергійовича Пушкіна - видатного поета ХІХ століття. Бакай Анна, учениця 7-Б класу, взяла участь у конкурсі, де демонстрували свою творчість у декламуванні поезії та уривки з творів і виконанні романсів на слова поета 79 школярів і студентів навчальних закладів м. Харкова та Харківської області. Вітаємо Аню з вдалим виступом, нагородами: дипломом та цінним подарунком від Російського національно-культурного товариства Харківської області. Участь у ХVІІ Харківському обласному фестивалі-конкурсі дитячої і юнацької літературної та художньої творчості «Мій Пушкін»
30 трав. 2016

Розпочав свою роботу дитячий оздоровчий заклад відпочинку з денним перебуванням «Сонечко»

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести ці теплі сонячні дні вдома, перед телевізором і комп’ютером ,– це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.
26 трав. 2016

Початкова школо, до побачення!

У 4-б класі учні урочисто попрощалися з першою сходинкою у навчанні.
19 трав. 2016

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Цього тижня в школі відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.
15 трав. 2016

Тільки вперед! Тільки до перемог!

14 травня 2016 року у Харкові відбувся Обласний турнір з Шотокан карате - до С.К.І.Ф., присвячений 85- річчю Соке Хироказу Каназави "Шлях Воїна".
15 трав. 2016

Тільки вперед! До нових перемог!

6 трав. 2016

« Вогник Пам’яті у дитячих долонях»

Щороку на початку травня ми відзначаємо День Перемоги.
5 трав. 2016

Свято для учнів 1 класів "Найсвятіше в світі слово -МАМА"

Найдорожчою людиною у нашому житті завжди була, є і буде мама.
28 квіт. 2016

"ВЕЛИКОДНІ МОТИВИ"

Напередодні свята Пасхи у школі відбулася виставка- конкурс Великодніх композицій. Усі учні школи активно взяли участь у цьому конкурсі.
28 квіт. 2016

Урок "Стрес на робочому місці: колективний виклик"

28 квітня 2016 року були проведені відкриті уроки для школярів та трудового колективу з теми "Стрес на робочому місці: колективний виклик".