2 вер. 2019

Україну чарівну я щиро люблю!

Щедрий вересень ранковою прохолодою та ароматом осінніх квітів покликав до школи на перший урок «Україну чарівну я щиро люблю» учнів 5-А класу.
29 черв. 2019

Зірковий випуск 2019

29 червня 2019 року відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту учням 11 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. І ось настала мить прощання, бо розлучатися нам час. На вас чекають нові дороги, ми ж не забудемо про вас. В добру путь, дорогі наші випускники!!!
11 черв. 2019

Вручення свідоцтв

11 червня відбулося урочисте вручення СВІДОЦТВ про здобуття базової середньої освіти.
4 черв. 2019

ДПА

04 червня 13 учнів 9 класу успішно склали державну підсумкову атестацію з англійської мови.
4 черв. 2019

Канікули - це не привід просиджувати за комп’ютером!

Канікули - це не привід днями і ночами просиджувати за комп’ютером. Навіщо?! Реальний світ набагато цікавіший, наповнений яскравими враженнями і відкриттями!
1 черв. 2019

Поїздка до міста Краматорська

1 черв. 2019

День захисту дітей

1 червня 2019 року на території стадіону "Колос" відбулося свято дитинства! Працівники Будинку творчості дітей та юнацтва, Дитчо-юнацької спортивної школи та Дитячої музичної школи підготували цікаві майстер-класи: виготовлення ляльки-мотанки, оригамі, тату, спортивні ігри: веселі старти, футбол, бадмітнон; сучасне караоке та малювання. Всі дітлахи отримали солодкі подарунки, які підготували В.І.Ромах, голова Барвінківської районної державної адміністрації та В.С.Щолок, голова Барвінківської районної ради!

Ура! Розпочались канікули!

Літні канікули розпочалися дуже цікаво: поїздкою в цирк!

Перші літні канікули

Свої перші літні канікули першокласники розпочали з екскурсії до музею народної архітектури, побуту та дитячої творчості в селі Прелесне.

Захоплива екскурсія

29 травня учні 2-а та 2-б класів завітали до Агро Інвестиційної Групи на екскурсію.