19 квіт. 2019

Екскурсія до ветеринарної лікарні

Учні 9 класу разом з класним керівником Бєляковою О.О. завітали на екскурсію до районної державної лікарні ветеринарної медицини в Барвінківському районі, яку організувала Барвінківська районна філія ХОЦЗ.
18 квіт. 2019

"Квіти - радість очей"

Квіти...Коли думаєш про них, в уяві, як у веселому хороводі, пролітають маки, троянди, жоржини, фіалки, підсніжники. Це сама досконалість. Яким би бідним та сумним був світ, якби не було цього дива природи! В ході Тижня біології в Барвінківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 бібіотекарем школи Большовою Н.О. проведена презентація лепбуку "Квіти - радість очей"
17 квіт. 2019

Змагання з легкоатлетичного 4-х борства

17 квітня 2019 року на базі Барвінківської ДЮСШ були проведені районні змагання з легкоатлетичного 4-х борства. Команда Барвінківської ЗОШ І- ІІІ ступенів N 2 виборола почесне 2 місце. Вітаємо переможців!
16 квіт. 2019

"Пекло на землі"

11 квітня особлива дата - Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів. Вшановуючи пам’ять усіх, кому довелося пройти через нацистські концтабори смерті, учні закладу освіти на чолі з класним керівником 8-А класу підготували та провели виховний захід у формі літературно-музичної композиції «Пекло на землі».
11 квіт. 2019

День бігуна

11.04.2019 року, в рамках тижня "Фізичної культури та здоров'я" в школі було проведено день бігуна. Біг є природним руховим явищем, що супроводжує людину протягом усього її розвитку. Тож бігайте на здоров'я !!!
10 квіт. 2019

"Веселі перерви"

Учні початкової школи розпочинають свій день з ранкової гімнастики, на великих перервах проводяться веселі рухливі ігри.
10 квіт. 2019

Художній конкурс "Світ і Я"

Вихованці Барвінківської ЗОШ І-ІІІст.№2 взяли активну участь у Другому дитячому художньому конкурсі малюнків "Світ і Я", присвяченому Всесвітньому Дню охорони навколишнього середовища.
9 квіт. 2019

Виставка-конкурс "Веселка захоплень"

09 квітня 2019 року відбулася традиційна виставка родинної творчості «Веселка захоплень моєї сім’ї» в рамках тижня родинного виховання.
8 квіт. 2019

Відкриття тижня фізичної культури та здоров'я

08 квітня 2019 року відбулося урочисте відкриття "Тижня фізичної культури та здоров'я". За цим цікавим дійством спостерігали учні та вчителі всієї школи. Слово мав найкращий спортсмен школи Лой Сергій - багаторазовий чемпіон України з карате-до, учасник чемпіонату Європи та призер цьогорічного кубку України, який поділився з присутніми своїми успіхами та планами на майбутнє.
8 квіт. 2019

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Вітаємо з перемогою учня 11 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІст. №2 Ворона Дмитра, який посів І місце у Сьомому конкурсі «Безпека очима дітей», організованого Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Національним технічним університетом (ХПІ), Малою Академією Безпеки Життєдіяльності (МАБЖ) в номінації "ТЕХНОГЕННІ НЕБЕЗПЕКИ". Реферат