26 квіт. 2019

Виховна година: "Чорнобиль...Біль... Пам'ять..."

26 квітня в нашому класі пройшла виховна година: " Чорнобиль...Біль...Память...".Діти уважно слухали розповідь вчителя Долгополової І.І. про подію, яка трапилася 33 роки потому, переглядали відеофільм про страшні моменти Чорнобиля. На завершення діти виконали груповий малюнок на цю тему...
26 квіт. 2019

Виставка дитячої художньої творчості "Чорнобиль- довгий слід трагедії"

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пам’яті жертв цієї техногенної катастрофи в закладі освіти було проведено виставку дитячої художньої творчості "Чорнобиль- довгий слід трагедії".
26 квіт. 2019

Науково-практична конференція "Чорнобильська трагедія"

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їхні соціальні, економічні і побутові умови життя. Щоб глибше зрозуміти весь трагізм становища, в яке потрапили мільйони людей, знайти коріння цього всенародного лиха, для учнів 8-10 класів було проведено науково-практичну конференцію "Чорнобильська трагедія.
26 квіт. 2019

Бесіда "А біль не сивіє..."

26 квітня...В ніч із забуття йде страшне створіння - атомне дитя. Суть його безкровна і зіниць нема,і уста безкровні, і душа німа. Саме річниці Чорнобильської аварії присвячена книжкова виставка і бесіда "А біль не сивіє..."
25 квіт. 2019

Виставка " Великоднє диво".

Учні 2-А класу рийняли активну участь у виставці до світлого свята Великдень. Різноманітні роботи підготували діти для цієї експозиції.

ВІТАЄМО команду !!!

25 квітня 2019 року відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). Команда нашого закладу «Побратими» зайняла другу сходинку п’єдисталу. Вітаємо!!!

"Великоднє диво"

Великдень - найбільше весняне свято, яке викликає масу позитивних емоцій. Тому, напередодні свята, в закладі освіти відбулася виставка "Великоднє диво". Учні разом з батьками виготовили різноманітні композиції. З кожного класу були відзначені найкращі роботи. Виставка вразила всіх своєю неповторністю, колоритністю та якісним рівнем виконання представлених робіт. Дякуємо учням та батькам!!!
24 квіт. 2019

Інклюзивне навчання

Інклюзивне навчання та виховання забезпечує доступ до освіти дітей з особливими потребами. Отримані знання та вміння дітей в соціумі допомагають їм цілковито адаптуватися в суспільстві, реалізуватися в повній мірі.
22 квіт. 2019

Земля - наш спільний дім

З нагоди Міжнародного дня Матері-Землі учні 7-А класу провели загальношкільну лінійку "Земля - наш спільний дім"
19 квіт. 2019