17 трав. 2019

Професіографічна екскурсія

Учні 9 класу здійснили професіографічну екскурсію до 61 Державної пожежної рятувальної частини Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області. Командир відділення 61 ДПРЧ ГУ ДСНСУ в Харківській області Колісник В.Б. провів екскурсію до чергової частини, де приймають телефонні дзвінки щодо надзвичайних ситуацій.Старшокласники розширили уявлення про роботу пожежників, ознайомилися з правилами пожежної безпеки, дізналися про способи гасіння пожеж.
16 трав. 2019

Чемпіонат Харківської області з пожежно-прикладного спорту

16.05.2019 року відбувся чемпіонат Харківської області з пожежно-прикладного спорту серед юнаків та дівчат. Барвінківський район представляла команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№2. Чемпіонат проходив на спортивному комплексі АРЗСП ГУ ДСНС України міста Харків.
16 трав. 2019

День вишиванки

Не перший рік у закладі освіти, як і по всій Україні, в третій четвер травня відзначається міжнародне свято – Всесвітній день вишиванки. І цього року учні долучилися до акції "Одягни вишиванку". Вишиванка є споконвічним символом українського народу, це – національна святиня, що несе в собі духовне багатство, мудрість і зв’язок багатьох поколінь, який не переривається віками. На завершення свята всі учні з величезним бажанням виконали флешмоб «Україна-вишиванка».
15 трав. 2019

Свято "Прощавай, Букварику!"

15 травня відбулося свято «Прощавай, Букварику!» для учнів перших класів.
15 трав. 2019

Всеукраїнський онлайн- урок "Європа починається з тебе"

З нагоди святкування Дня Європи в Україні учні 9-11 класів стали учасниками Всеукраїнського онлайн-уроку "Європа починається з тебе", спрямованого на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування “європейської свідомості”.
8 трав. 2019

"Пам'ять жива вічно"

З нагоди 74-ї річниці Перемоги на нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення в закладі освіти відбулося свято-реквієм «Пам'ять жива вічно», яке підготували учні 7-х класів разом з класними керівниками: Усатою О.А. та Щолоком В.В.
2 трав. 2019

День ЦЗ

Тишу навчального процесу порушив несподіваний дзвінок. Щось сталося? Це пролунав навчальний попереджувальний сигнал ЦЗ ” Увага Всім!”. Учні, педагогічний колектив, працівники школи швидко та організовано провели евакуацію з приміщення, вишикувались на внутрішньому подвір'і школи. Заступник НЦЗ школи Кулик М.П. оголосив про початок Дня ЦЗ та детально пояснив, які існують надзвичайні ситуації, що треба робити під час сигналу оповіщення.
26 квіт. 2019

Виховна година: "Чорнобиль...Біль... Пам'ять..."

26 квітня в нашому класі пройшла виховна година: " Чорнобиль...Біль...Память...".Діти уважно слухали розповідь вчителя Долгополової І.І. про подію, яка трапилася 33 роки потому, переглядали відеофільм про страшні моменти Чорнобиля. На завершення діти виконали груповий малюнок на цю тему...
26 квіт. 2019

Виставка дитячої художньої творчості "Чорнобиль- довгий слід трагедії"

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пам’яті жертв цієї техногенної катастрофи в закладі освіти було проведено виставку дитячої художньої творчості "Чорнобиль- довгий слід трагедії".
26 квіт. 2019

Науково-практична конференція "Чорнобильська трагедія"

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їхні соціальні, економічні і побутові умови життя. Щоб глибше зрозуміти весь трагізм становища, в яке потрапили мільйони людей, знайти коріння цього всенародного лиха, для учнів 8-10 класів було проведено науково-практичну конференцію "Чорнобильська трагедія.