18 січ. 2016

СВЯТО СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Однією з найважливіших історичних дат є саме 22 січня (проголошення першої незалежності у 1918 році та проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР), коли в Україні відзначається День Соборності.
18 січ. 2016

Урок Соборності «Єднання заради Незалежності»

22 січня цього року Україна відзначає 25-ту річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
15 січ. 2016

Обережно, ожеледиця!

Взимку діти часто травмуються під час ожеледиці, при катанні з гірки на санчатах, лижах, ковзанах.
14 січ. 2016

Виховна година "«Допоможемо птахам взимку».

Зима складний період в житті птахів. Наші «менші брати» в цей час чекають на нашу допомогу. Їм все важче і важче пережити скорочений світловий день і за цей час знайти та засвоїти їжу. Справжнім подарунком для пернатих є годівнички, які ми виготовили з різноманітних матеріалів. Кожного дня ми слідкуємо, щоб годівнички не були порожніми та підсипаємо в них корм.
14 січ. 2016

Година спілкування "Твоє здоров'я в твоїх руках!"

Найціннішим скарбом для людини є здоров’я. За гроші можна купити ліжко - але не сон, їжу – але не апетит, ліки – але не здоров’я. Тож бережіть здоров’я!
5 січ. 2016

Триває реєстрація на пробне ЗНО-2016!

28 груд. 2015

Вітаємо з перемогою!

27.11.2015р. у м. Харків відбулося підведення підсумків IХ Конкурсу творчих робіт для школярів, молоді та сімей в рамках щорічного «Енерго-Фестивалю 2015″, який проходив під девізом «Енергонезалежності України – наші енергоефективні дії».
28 груд. 2015

Наші перемоги

Завершився II етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
25 груд. 2015

Новорічний ранок у школі

Танець кошенят 4-б
25 груд. 2015

Новорічне свято 2016

Дуже весело та цікаво пройшло Новорічне свято в нашій школі.Окрасою свята став танок учнів 3-А класу "Жабенята та Дюймовочка".Бурхливими оплесками, гості, вітали всіх виступаючих.