21 лют. 2019

Відчуйте смак рідної мови!

За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи землі відзначають Міжнародний день рідної мови.
18 лют. 2019

Пам'яті Небесної Сотні

18 лютого у школі відбувся захід на честь вшанування героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають», який підготували та провели учні 11 класу.
18 лют. 2019

Пам'яті Небесної Сотні

18 лютого у школі відбувся захід на честь вшанування героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають», який підготували та провели учні 11 класу разом із класним керівником Крят О.В.
17 лют. 2019

Конкурс з валеології

В БТДЮ відбувся районний конкурс учнівських науково- дослідницьких робіт з валеології "Валеологічна культура - вибір ХХІ століття", в якому взяли участь:Оніпченко О.(Керівник- Ткачук І.В.) та Лаврінець А.(Керівник -Большов О.О.).
17 лют. 2019

Виставка поробок : " З коханням у серці!".

Кожного року, учні 2-А класу приймають активну участь у проведенні свята до Дня закоханих .Цей рік не став виключенням. Ми всі дуже активно готувалися ,виготовляли валентинки та поробки. І заключним етапом ,стала їх презентація на загальношкільній виставці.

Свято "Стрітення"

15 лютого учні 3-4 класів мали змогу більше дізнатися про звичаї нашого народу та взяти участь у майстер-класі з оздоблення жайворонків. Вважалося, що саме ці птахи на своїх крилах весну приносять з далекого краю та проганяють люту зиму.
15 лют. 2019

"Афганістан, далекий і чужий,у нашій пам'яті живий"

"Афганістан, далекий і чужий,у нашій пам'яті живий". Під такою назвою був проведений альманах для учнів 5-а, 7-а, 7-б та 11 класів. Діти разом з вчителями вшанували загиблих воїнів- афганганців та привітали гостей:Тацюка Віктора , Чех Івана, Ткаченка Володимира.

Лінійка "Афганістан 1979-1989"

До Дня вшанування учасників бойових на території інших держав, 30 річниці виведення військ із Афганістану учні 9 класу підготували загальношкільну лінійку "Афганістан 1979- 1989" для учнів 5-11 класів.
14 лют. 2019

Виставка-конкурс "З коханням у серці"

День Святого Валентина – давнє свято зі своїми традиціями. Одне з головних правил – робити коханим подарунки – так звані "валентинки", які обов'язково повинні мати форму серця. До Дня закоханих у школі була організована виставка-конкурс "З коханням у серці".Учні 1-11 класів взяли активну участь у заході, презентували свої роботи зроблені власноруч. "Валентинки" вражали своєю різноманітністю, яскравістю та креативністю.
14 лют. 2019

Конкурсно-розважальна програма «Серце до серця»

14. 02.2019 року у школі для учнів 7-11 класів відбулася конкурсно-розважальна програма «Серце до серця».