25 груд. 2015

Новий рік на поріг

Новий рік - найулюбленіше свято усіх дітлахів.
25 груд. 2015

Новорічні свята

24 та 25 грудня 2015 року в школі пройшли Новорічні ранки для учнів 1-11 класів.
24 груд. 2015

Чарівний світ новорічної казки

Новий рік – свято, на яке більшість з нетерпінням чекає впродовж усього року. А який же Новий рік без новорічних привітань, жартів та новорічних пісень?
23 груд. 2015

" НОВОРІЧНИЙ ВЕРНІСАЖ"

Напередодні Новорічних свят в школі відбулася виставка новорічних композицій та ялинкових прикрас. Кожен клас взяв активну участь. Діти створили чимало композицій. Кожна із них вирізнялась оригінальністю, дизайном та індивідуальним підходом. При виготовленні виробів учні використовували різні матеріали: папір, стрічки, тканину, бісер, дощик та інше.
23 груд. 2015

"Новорічний вернісаж"

Взяли участь у виставці новорічних прикрас та іграшок "Новорічний вернісаж"

Конкурс новорічної поробки

Діти з захопленням прийняли участь в акції " Збережи ялинку".Майже всі учні виготовили новорічні поробки,які сміло зможуть прикрасити домівки людей.

Виставка Новорічних поробок

Екскурсія до районного суду

Для розбудови правової держави та громадянського суспільства в Україні важливим є формування нового, вищого рівня правосвідомості та правової культури населення. Особливого значення у світлі цього набувають правове виховання і правова освіта дітей та учнівської молоді. Без глибоких знань прав, свобод, чинного законодавства неможливо виховати з неповнолітньої дитини свідомого громадянина, який би в подальшому житті розумів, що за кожне правопорушення, злочин потрібно нести правову відповідальність.
21 груд. 2015

Свято Святого Миколая

Учні початкових класів з нетерпінням чекали Святого Миколая і ось, нарешті, дочекалися.
19 груд. 2015

Свято Святого Миколая

!9грудня до нас в клас завітав Святий Миколай разом зі своїми помічниками . Веселе дійство розіграли Янголятки,чорт та Святий Миколай.Кожен учень отримав солодкі подарунки.