19 груд. 2015

Свято Святого Миколая

!9грудня до нас в клас завітав Святий Миколай разом зі своїми помічниками . Веселе дійство розіграли Янголятки,чорт та Святий Миколай.Кожен учень отримав солодкі подарунки.
18 груд. 2015

Святий Миколай завітав в рідний край

Подяка за участь у спортивно-ігровій программі 4-б.
17 груд. 2015

Конкурс "Це - наше і це - твоє!"

З метою ознайомлення учнів з історією рідного краю та усвідомлення її як невід’ємної частини загальної історії України, формування патріотизму та почуття гордості за свою країну, був проведений конкурс «Це – наше і це – твоє!».
15 груд. 2015

Конкурс "Збережемо енергоресурси"

Учні 3-А класу прийняли участь в енергозберігаючому конкурсі.Ученицями Возміщевою Олександрою та Чухно Валерією були намальовані малюнки з цієї теми.Робота Олександри відмічена на обласному етапі конкурсу.
12 груд. 2015

Конкурс "Домашні обереги"

З метою ознайомлення учнів з народними звичаями, повір’ями, оберегами наших предків в школі був проведений конкурс «Домашні обереги».
11 груд. 2015

Година спілкування "Я - будівник свого щастя"

11 грудня 2015 року з метою формування у підлітків відповідальності за свої вчинки, навичок спілкування у колективі, формування активної життєвої позиції у класі було проведено годину спілкування "Я - будівник свого щастя".
10 груд. 2015

Виставка "Домашні обереги"

За доброю традицією щорічно у грудні в школі проводиться виставка робіт із народознавства. Ось і в цьому році відкрила двері виставка «Домашні обереги», організатором якої була керівник музею «Берегиня» Крят Олександра Василівна.
7 груд. 2015

Конкурс "Нумо, козаки"

«Козацькі забави» розпочалися дружніми привітаннями з боку вболівальників. В змаганнях взяли участь два козацькі гурти: «Нащадки славних козаків»- учні 9, 10 класів та «Козацька гвардія»- 8, 11 класи.
7 груд. 2015

Конкурс "Строю та пісні"

Підсумком проведення місячника військово-патріотичної та спортивно-масової роботи став конкурс «Строю та пісні» В конкурсі «Строю та пісні» взяли участь загони 5-8 класів. Під козацький марш було внесено Державний прапор України. Хвилиною мовчання вшановано загиблих в роки Другої світової війни та у військовому конфлікті на Сході. В ході конкурсу оцінювались: дії командира загону, зовнішній вигляд загону, стройові прийоми на місці та в русі, виконання девізу та пісні. Всі команди добре впорались із завданням. Але компетентне журі відзначило 5-А клас-(І місце), 7-Б, 8 класи(ІІ місце), 6-А, 6-Б класи (ІІІ місце).
3 груд. 2015

Відчиняє двері казка

З метою розширення знань дітей про казки, пробудження інтересу до читання, до книги, для учнів 1 класів бібліотекою школи була проведена літературна гра «Відчиняє двері казка».