1 груд. 2015

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Ми живемо в суспільстві, невід’ємною реальністю якого стала епідемія ВІЛ-інфекції та СНІДу, а тому не можемо продовжувати ігнорувати цю проблему і думати, що вона не торкнеться нас.
26 лист. 2015

Гірка пам’ять України

«Гірка пам’ять України» - саме під такою назвою 26 листопада пройшла загальношкільна лінійка до 82 роковин Голодомору в Україні у Барвінківській ЗОШ №2, яку підготували учні 11 класу школи на чолі з класним керівником Усатою О. А.
26 лист. 2015

День пам'яті жертв голодомору

Пекельні цифри та слова У серце б’ють, неначе молот. Немов прокляття, ожива Рік 33-й… Голод…Голод… Пам'ять – нескінченна книга, в якій з є все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок її вписано кривавими та чорними кольорами. Про страшні муки і переживання українського народу у 1932-1933 роках йшла мова на бібліотечному уроці у сьомих класах, присвяченому Дню скорботи . Учні дізналися про страшні роки штучного голодомору в Україні, познайомилися з літературою, в якій описуються ці незабутні сторінки в історії України та її народу.
10 лист. 2015

Діти мають право

Учні познайомилися із поняттям прав людини, із Конвенцією ООН про права дитини. Проведення "Казкової правової вікторини" дало змогу перевірити на прикладі героїв казок та мультфільмів, як діти засвоїли основні поняття.
10 лист. 2015

Знай і пам’ятай правила правила дорожнього руху!

Життя у кожної людини єдине і неповторне, і тому кожен повинен його берегти. Цієї мудрої і дуже важливої науки ми вчимося постійно, щоб одержані знання стали стійкими переконаннями, нормою життя. У числі найголовніших є правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах.
9 лист. 2015

«Плекатимеш мову – цвістимуть слова»

«Плекатимеш мову – цвістимуть слова» - так називалося свято, яке пройшло у нашій школі.
22 жовт. 2015

Презентація "Книги про батька"

22 жовтня відбулася презентація «Книги про батька» упорядник В.О.Чуйко. Учні 10-11 класів познайомилися з творчістю поетів ХІХ –ХХ ст.., які писали вірші про батька, переглянули документальні фільми про батьків-одинаків та тих, які досягли певних успіхів у житті.
20 жовт. 2015

"Український віночок"

20 жовтня відбувся виховний захід для учнів 4 класів «Український віночок», де діти мали змогу познайомитися зі звичаями та обрядами, пов’язаними з українським віночком. Доповненням заходу стала книжкова виставка "Цей розмаїтий квітковий світ мого краю"
19 жовт. 2015

Урок громадянськості

19 жовтня пройшов урок громадянськості, на якому учні 7 класів згадали символи України, познайомилися з виставкою літератури про рідний край, а також взяли участь у експрес-опитуванні. Кращі знання з народної та державної символіки показали Савуцька Дарина та Осьмуха Ярослав.
16 жовт. 2015

Презентація книги "Серцепад"

16 жовтня 2015 року відбулася презентація книги «Серцепад» місцевого поета Юрія Ситника. Учні 8 класів мали змогу прослухати вірші, які ввійшли до збірки у виконанні однокласників та самого автора, дізналися про будні в зоні АТО, де неодноразово побував автор, як волонтер.