16 жовт. 2015

Презентація книги "Серцепад"

16 жовтня 2015 року відбулася презентація книги «Серцепад» місцевого поета Юрія Ситника. Учні 8 класів мали змогу прослухати вірші, які ввійшли до збірки у виконанні однокласників та самого автора, дізналися про будні в зоні АТО, де неодноразово побував автор, як волонтер.
14 жовт. 2015

Школа майбутнього першокласника

Скоро до школи… 14 жовтня гостинно відкрила двері для малят і запросила на веселе свято «Школа майбутнього першокласника». Маленьких учнів привітали школярі 4-А та 4-Б класів. Казкові герої показали дітлахам, як потрібно навчатися у школі; переконали, як це важливо. Малята із захопленням спостерігали за пригодами Мальвіни та Буратіно, Лікаря Айболита та Незнайки. Співчували невченій Бабі Язі. Діти познайомилися зі своїми майбутніми класоводами Захаровою О.А. та Тройняк О.М. Є вдалий старт проекту! До праці!
13 жовт. 2015

Як колись на Україні проживали козаки

«Як колись на Україні проживали козаки» - так називалася вікторина – інформина, присвячена українському козацтву і проведена бібліотекарем та класними керівниками сьомих класів (Большова Н.О, Компанієць Н.П., Осадча О.М.)
13 жовт. 2015

Козацтво - слава Украіни!

Як відомо людина нерозривно пов’язана з минулим свого народу, його історією, і сьогодні ми перегорнемо одну із сторінок нашого славного минулого. Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України. Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва та Днем захисника України.

День захисника України

14 жовтня - Свято Покрови, традиційний день Українського козацтва і день офіційного створення Української повстанської армії, а з 2014 року офіційне свято День захисника України. Це свято поєднало багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі. Цього дня ми знову повертаємося пам'яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого і вшановуємо мужність та героїзм захисників незалежності України. Згідно з указом № 806/2014 Президент України постановив: «Установити в Україні свято — День захисника України, яке відзначати щорічно 14 жовтня». Це свято є направду всенародним святом, бо захисниками Вітчизни є учасники національно-визвольних рухів ХХ століття, учасники Революції гідності, добровольці і військові, волонтери, діти і дорослі — всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу над загарбниками.
13 жовт. 2015

Упевнені спортивні перемоги наших каратистів

10 жовтня 2015 року у Харкові пройшов Чемпіонат області по карате SKIF, участь у якому взяли більше 400 юних спортсменів. Команда м.Барвінкового Ayumi у загальнокомандному заліку стала першою. Учні 6-Б класу нашої школи теж доклали до цього величезних зусиль. Лой Сергій виборов 2 місце до 38 кг , 2 місце абсолют. Рябченко Данііл- 2 місце +38 кг. Вітаємо переможців і зичимо нових спортивних злетів!
10 жовт. 2015

Наші спортсмени

10 жовт. 2015

2 етап "Турніру 1000 команд" з футболу

10 жовтня 2015 р. в районі було урочисто відкрито змагання 2 етапу «Турніру 1000 команд» з футболу. У змаганнях взяли участь 11 команд юнаків та 7 команд дівчат. Наші юні учасники гідно захищали честь нашої школи. У підсумку юнаки вибороли 1 місце та путівку на участь в обласному турі. Дівчата у фіналі поступилися за серією післяматчевих пенальті та посіли почесне 2 місце.
8 жовт. 2015

Районний етап обласного Фестивалю ораторського мистецтва

З метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, формування громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, із нагоди Дня української писемності та мови 07 жовтня 2015 року на базі Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 проведено районний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами», в якому взяли участь 10 учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району.
2 жовт. 2015

День вчителя

У день осінній, коли біля порогу Задихали вже холоди, Школа святкує день педагога Свято мудрості, праці і знань. В цей день вітаємо урочисто Тих людей, що дарують всім знання! Адже УЧИТЕЛЬ - не просто професія, Це - місія, це - покликання!.